Üretim

Firmamız, ahşap sektörüne hizmeti esas alan üretim politikasını benimseyerek en iyiyi, en uygun koşullarla satış öncesi ve satış sonrasındaki servis desteği ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Ahşap Kurutma ve Isıl İşlem Fırınlarını isteğe göre 10m³-200m³ e kadar alüminyum prefabrik bina veya betonarme yapı üzerine uygulanabilecek tiplerde üretmekteyiz.

Üretim hacminize, işlediğiniz ağaç cinsi ve kullanım alanına göre ihtiyacınız olan fırın tipini ve ısıtma sistemini belirlemede sizlere yardımcı olurken, kurutma hakkındaki bütün soru ve sorunlarınıza cevap alabilirsiniz.

Amacımız firmanızın hedeflerine ulaşmasında teknik ve profesyonel katkı sağlayarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek. Görevimiz, sipariş edilen koşullara uygun nitelik, kalite ve miktardaki ürünün zamanında teslim edilmesini sağlamak. Bununla beraber, ilgili tarafların ticari ve zihinsel kazanç elde etmeleri için optimum verimliliğe ulaşılmasına katkıda bulunmak ve siparişten ürünün teslimine kadar olan süreci bilinçli ve kalifiye personel tarafından yönetmektir.